O nás

 

KLAPP Cosmetics Czech je výhradním distributorem luxusní značky KLAPP pro Českou republiku. 

Jsme tu pro Vás a s námi svět krásy, inovace a harmonie.  20191205_154133

  

Mezi naše priority řadíme: 

  • kvalitní produkty
  • poctivost
  • férovost
  • práce je našim koníčkem
  • inovace
  • profesionální přístup
  • pomáhat, naslouchat
  • příjemné prostředí

 

Přirozenou cestou k našim zákazníkům: snažíme se pomoci tak, aby produkty byly co nejlépe vybrány a splňovaly veškeré potřeby a očekávání dané pleti.

 


 

GERHARD KLAPP

Majitel firmy KLAPP, mezinárodně uznávaný specialista na krásu a wellness, vizionář, holistický terapeut, autor knih.

gk21

 

 

FIRMA

KLAPP Cosmetics je průkopníkem ve světě krásy a představuje inovativní kosmetické ošetření, které předběhlo svou dobu. Pro nás je „Made in Germany“ příslibem kvality. 40 let zkušeností a neustálý výzkum a vývoj nových high-tech účinných látek a metod, vždy vedoucích k největšímu úspěchu léčby. S rozsáhlou nabídkou výrobků společnosti KLAPP můžete svým zákazníkům vždy nabídnout dokonalé ošetření a péči na nejvyšší úrovni.

 

Certifikovaná jakost výrobků

Pokud jde o průlomové produkty a aktivní složky, stejně jako ošetření a prodejní portfolio, jsme jedním z nejvíce renomovaných expertů v tomto oboru. Inovace a vysoká efektivita – to jsou body, za které byla společnost KLAPP Cosmetics oceněna různými národními a mezinárodními cenami. Společným cílem odborníků v oblasti krásy a wellness je každodenní uspokojování individuálních požadavků na krásu inovativním, cíleným a spolehlivým přístupem.To nám umožnilo stát se a zůstat průkopníkem a lídrem v našem oboru.

 

Znalosti získané skušenostmi

Vize, která spojuje: Každý den v Německu pracuje 240 zaměstnanců na inovativní a úspěšné revoluci v kosmetice. Z toho 50 vysoce kvalifikovaných zástupců používá v terénu své odborné znalosti k podpoře Vašich velmi osobních přání a požadavků přímo na místě.

 

 

Ve společnosti KLAPP jsme všichni jedna rodina!

 

Společný cíl, který spojuje: Správná identifikace zvláštních potřeb pokožky a péče o ni jejím potřebám přizpůsobeným ošetřením pro dosažení dlouhodobých výsledků. Výzkum, který představuje milníky: Kvalifikovaná kombinace tradice, prokázaného přírodního léčitelství a moderních léčebných konceptů spolu s účinnými látkami s vysokou technologickou úrovní získala důvěru více než 10 000 kosmetických salonů a hotelů.

 

 

Verwaltungsgebaeude

Administrativní budova

(cca. 2500 m2)

 

Lager-1-Abfuellung-Versand

Warehouse 1 / výroba, logistika

(cca. 3000 m2)

 

Slide3 

Warehouse 2 / výroba, logistika

(cca. 17500 m2)

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení