O NÁS

 

KLAPP Cosmetics Czech je výhradním distributorem luxusní značky KLAPP pro Českou republiku. 20191205_154133

Jsme tu pro Vás a s námi svět krásy, inovace a harmonie.  

  

Mezi naše priority řadíme: 

  • kvalitní produkty
  • poctivost
  • férovost
  • práce je našim koníčkem
  • inovace
  • profesionální přístup
  • pomáhat, naslouchat
  • příjemné prostředí

 

Přirozenou cestou k našim zákazníkům: snažíme se pomoci tak, aby produkty byly co nejlépe vybrány a splňovaly veškeré potřeby a očekávání dané pleti.

 


 

GERHARD KLAPP

Majitel firmy KLAPP, mezinárodně uznávaný specialista na krásu a wellness, vizionář, holistický terapeut, autor knih.

gk21

 

 

FIRMA

KLAPP Cosmetics je průkopníkem ve světě krásy a představuje inovativní kosmetické ošetření, které předběhlo svou dobu. Pro nás je „Made in Germany“ příslibem kvality. 40 let zkušeností a neustálý výzkum a vývoj nových high-tech účinných látek a metod, vždy vedoucích k největšímu úspěchu léčby. S rozsáhlou nabídkou výrobků společnosti KLAPP můžete svým zákazníkům vždy nabídnout dokonalé ošetření a péči na nejvyšší úrovni.

 

Certifikovaná jakost výrobků

Pokud jde o průlomové produkty a aktivní složky, stejně jako ošetření a prodejní portfolio, jsme jedním z nejvíce renomovaných expertů v tomto oboru. Inovace a vysoká efektivita – to jsou body, za které byla společnost KLAPP Cosmetics oceněna různými národními a mezinárodními cenami. Společným cílem odborníků v oblasti krásy a wellness je každodenní uspokojování individuálních požadavků na krásu inovativním, cíleným a spolehlivým přístupem.To nám umožnilo stát se a zůstat průkopníkem a lídrem v našem oboru.

 

Znalosti získané skušenostmi

Vize, která spojuje: Každý den v Německu pracuje 240 zaměstnanců na inovativní a úspěšné revoluci v kosmetice. Z toho 50 vysoce kvalifikovaných zástupců používá v terénu své odborné znalosti k podpoře Vašich velmi osobních přání a požadavků přímo na místě.

 

 

Ve společnosti KLAPP jsme všichni jedna rodina!

 

Společný cíl, který spojuje: Správná identifikace zvláštních potřeb pokožky a péče o ni jejím potřebám přizpůsobeným ošetřením pro dosažení dlouhodobých výsledků. Výzkum, který představuje milníky: Kvalifikovaná kombinace tradice, prokázaného přírodního léčitelství a moderních léčebných konceptů spolu s účinnými látkami s vysokou technologickou úrovní získala důvěru více než 10 000 kosmetických salonů a hotelů.

 

 

Verwaltungsgebaeude

Administrativní budova

(cca. 2500 m2)

 

Lager-1-Abfuellung-Versand

Warehouse 1 / výroba, logistika

(cca. 3000 m2)

 

Slide3 

Warehouse 2 / výroba, logistika

(cca. 17500 m2)