Princip Klapp

 

Pokožka. Ve všech jejích aspektech. Všechny její barvy. Všechny její typy. Je středobodem všeho, co podnikáme, a všeho, co konáme. Pro váš zářivý jas, zdraví a krásu investujeme všechny naše schopnosti, znalosti, zkušenosti a inovativní ducha. Již více než 40 let vyvíjíme ve společnosti KLAPP profesionální kosmetiku založenou na vědeckých znalostech a německých standardech kvality. Produkty péče o pleť, které aktivují regenerační schopnosti samotné pleti pomocí komplexních, vysoce účinných kombinací účinných látek.


Uznáváme individualitu potřeb pleti a podporujeme ji v dosažení optimálního sebevědomí prostřednictvím našich pečujících produktů. Krásná a pěstěná pleť je naším nejúčinnějším receptem na pozitivní sebevědomí. Nejvyšší standardy kvality naší kosmetiky, kterou neustále vyvíjíme s cílem dosáhnout optimální účinnosti, proto potvrzují více než 35 000 spokojených zákazníků po celém světě.

 

Naše zásady pro účinné látky

V našich laboratořích v Hessisch-Lichtenau vyvíjejí naše kosmetické výrobky s označením "Made in Germany" naše týmy podle nejvyšších standardů kvality a na základě vědeckých inovací.

Produkty KLAPP Skin Care zajišťují zdraví, krásu a zářivost naší pleti díky inteligentní kombinaci vědy a pochopení přírodních účinných látek.
Naše pleť má přirozený regenerační systém: vlastní metabolické procesy, které zajišťují krásnější, zdravější a zářivější pleť.

Společnost KLAPP vyvíjí produkty péče o pleť s vysoce účinnými přírodními aktivními složkami, které stimulují a posilují tyto endogenní schopnosti. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a s pomocí nejmodernějších technologií.

Produkty péče KLAPP tak nepůsobí jen povrchově, ale také chrání, regenerují, osvěžují a rozjasňují. Spíše se řeší samotná pokožka (KEEP), aby se zachovaly cenné látky vlastní pokožce (ACTIVATE), aby se mobilizovaly její přirozené funkční principy. A (PREVENT), aby se účinné látky beze ztrát začlenily do pokožky.

 

 

Vaše pleť má mnoho talentů. Aktivujme je.
To je PRINCIP KLAPP Skin Care Science!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení