Školení

 

 

 


Přihlášení se na ONLINE školení 

Na veškerá školení se můžete přihlásit přes kontaktní formulář. V případě, že se nemůžete zúčastnit vámi rezervovaného termínu školení, prosíme informujte nás nejpozději 72h předem! Budeme tak mít prostor nabídnout školení jinému profesionálovi. Děkujeme.


 

Seznamovací školení s KLAPP

Školení je vhodné pro všechny profesionály v kosmetickém oboru, kteří začínají pracovat se značkou KLAPP.

Získáte základní informace o značce KLAPP a zorientujete se v produktovým řadách a seznámíte se s všeobecnými informacemi.

Formulář   ZDE  

 

banner formularseznamovaci

 

Místo konání: Online

Termín konání: Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat s nabídkou vhodného termínu školení. (*Můžete uvést jaký termín preferujete, např.: všední dny, od..., dopoledne, odpoledne, večer...)

Doba trvání: přibližně 2h

Cena: Zdarma

Po ukončení školení obdržíte CERTIFIKÁT o absolvování seznamovacího školení.

Školení na řady: Všechny produktové řady. - A Classic, Alternative Medical, Beauty Capsules, Beta Glucan, C Pure, Caviar Power, Clean & Active, Collagen, Complementary Products, Diamond, Eye Tech, Hyaluronic, Immun, Mask.Lab, Men, PSC, Repagen® Body, Repagen® Exclusive, Repagen® Hyaluron Selection 7, Sea Delight, Silk Code, Skin Booster, Skin Natural, SkinConcellular®, Stri-Pexan, X-Treme  


 

Školení na produktové řady

Školení je vhodné pro všechny profesionály v kosmetickém oboru, kteří mají vážný zájem či pracují se značkou KLAPP.

Formulář   ZDE  

 

banner formularrady 

 

Místo konání: Online

Termín konání: Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat s nabídkou vhodného termínu školení. (*Můžete uvést jaký termín preferujete, např.: všední dny, od..., dopoledne, odpoledne, večer...)

Cena: 750 Kč + obdržíte dárek v hodnotě 600 Kč a materiály ke školení

Po ukončení školení obdržíte CERTIFIKÁT o absolvování školení produktových řad.

Školení na řady: Dle vybraných řad. - A Classic, Alternative Medical, Beauty Capsules, Beta Glucan, C Pure, Caviar Power, Clean & Active, Collagen, Complementary Products, Diamond, Eye Tech, Hyaluronic, Immun, Mask.Lab, Men, PSC, Repagen® Body, Repagen® Exclusive, Repagen® Hyaluron Selection 7, Sea Delight, Silk Code, Skin Booster, Skin Natural, SkinConcellular®, Stri-Pexan, X-Treme

 

 

Zpět do obchodu