STAŇTE SE PARTNEREM

 

Proč se stát PARTNEREM KLAPP Cosmetics Czech?

 

Kvalita produktů v nejvyšší možné formě

Firma KLAPP má své laboratoře se svými specialisty. S více než 40 letým know-how, patentované vysoce účinné látky s vysokou koncentrací, kvalita a čistota použitých surovin. High-tech technologie jsou jednou z priorit, kterých si firma KLAPP považuje a cílí na maximální efekt na pleti.

 

Produkty máme vyzkoušené

Produkty, které představíme v České republice pro vás testujeme, abychom vám mohli poskytnout, co nejpřesnější informace a pocity z produktu. A to jak v našem e-shopu, tak i salónech, studiích, wellness centrech a beauty klinikách. Naší značku KLAPP nenajde v běžných drogeriích, lékarnách ani internetových obchodech.

 

Naše podpora pro vás

Spolupracujícím partnerům nabízíme individuální poradenství, podpora / přístup, možnost využití služeb grafika (tvorba vizitek, poukazů, www stránek... - dle dohody a možností), semináře, online semináře... Milé a obohacující setkání (živě, online, prezentace / záznam) s odborníky z různých odvětvích, které se nějakým způsobem dotýkají celkové krásy, ať už vnitřní, tak vnější, wellness a podnikání.

 

Zákaznický servis

Objednávat můžete z pohodlí a bezpečí vašeho domova. Stačí se přihlásit do sekce PROFI na www.klappcosmetics.cz. Zboží vám doručíme kam budete potřebovat a to přepravními společnosti Česká pošta nebo Zásilkovna. Je také možnost si po předchozí dohodě zboží vyzvednout osobně u nás ve Dvoře Králové nad Labem.

 


 

Až po vzájemném kontaktování na základě vyplněného formuláře: První krok k partnerství s KLAPP- více info zde.

Registrace

Registraci stačí provést zde –> Typ zákazníka: Kosmetičky / profi. Po stisknutí REGISTROVAT vás ověříme a poté budete mít přístup k objednávání zboží za velkoobchodní ceny na www.klappcosmetics.cz

  

Vstup do PROFI sekce

Po ukončení školení na jednotlivé řady (vámi zvolené), vám bude umožněn přístup do profi sekce na www.profi.klappcosmetics.cz, kde najdete veškeré aktuality, příručku, videa ošetřeních a další.

 

*Pozn: Po roce spolupráce s námi, vás můžeme kontaktovat a to z důvodu neaktivní spolupráce a využívání vstupu do profi sekce. Řešíme individuálně.

 


 

BONUSOVÝ PROGRAM

 

Tyto bonusy jsou nad rámec slev pro profesionály. Do poznámky při objednávce nám můžete napsat, o co byste měli případně zájem.

Dle výše vaší objednávky, vám přiřadíme váš bonus.

 

Na PRVNÍ objednávku EXTRA SLEVA 21 %, která se sčítá s velkoobchodními cenami (nelze kombinovat s žádnou jinou slevou). Platnost po dobu 2 týdnů od školení produktových řad.

 

K objednávkám dostáváte dle jejich výše:

  • vzorečky
  • dárkové tašky
  • miniatury a cestovní balení
  • plakáty
  • propagační tiskoviny (objednávací kartičky, záznamové karty klienta, poukazy, samolepky KLAPP...)
  • 10% slevu na využití služeb grafika (tvorba www stránek, vizitek, letáčků, poukazů atd.) 

 

 

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: