Staňte se partnerem

Proč se stát PARTNEREM KLAPP Skin Care Czech?

Kvalita produktů v nejvyšší možné formě

Firma KLAPP má své laboratoře se svými specialisty. S více než 40 letým know-how, patentované vysoce účinné látky s vysokou koncentrací, kvalita a čistota použitých surovin. High-tech technologie jsou jednou z priorit, kterých si firma KLAPP považuje a cílí na maximální efekt na pleti.

Produkty máme vyzkoušené

Produkty, které představíme v České republice pro vás testujeme, abychom vám mohli poskytnout, co nejpřesnější informace a pocity z produktu. A to jak v našem e-shopu, tak i salónech, studiích, wellness centrech a beauty klinikách. Naší značku KLAPP nenajde v běžných drogeriích, lékarnách ani internetových obchodech.

Naše podpora pro vás

Spolupracujícím partnerům nabízíme individuální poradenství, podpora / přístup, možnost využití služeb grafika (tvorba vizitek, poukazů, www stránek... - dle dohody a možností), semináře, online semináře... Milé a obohacující setkání (živě, online, prezentace / záznam) s odborníky z různých odvětvích, které se nějakým způsobem dotýkají celkové krásy, ať už vnitřní, tak vnější, wellness a podnikání.

Zákaznický servis

Objednávat můžete z pohodlí a bezpečí vašeho domova. Stačí se přihlásit do sekce PROFI na www.klappcosmetics.cz. Zboží vám doručíme kam budete potřebovat a to přepravními společnosti Česká pošta, Zásilkovna či GLS. Je také možnost si po předchozí dohodě zboží vyzvednout osobně u nás ve Dvoře Králové nad Labem.

 

Bonusový program

Tyto bonusy jsou nad rámec slev pro profesionály. Do poznámky při objednávce nám můžete napsat, o co byste měli případně zájem. Dle výše vaší objednávky, vám přiřadíme váš bonus.

 

K objednávkám dostáváte dle jejich výše:

  • vzorečky
  • dárkové tašky
  • miniatury a cestovní balení
  • plakáty
  • propagační tiskoviny (objednávací kartičky, záznamové karty klienta, poukazy, samolepky KLAPP...)
  • 10% slevu na využití služeb grafika (tvorba www stránek, vizitek, letáčků, poukazů atd.) 

 

Nedozvěděli jste se vše, co jste potřebovali?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 

 

Zpět do obchodu